Csepel.hu
Tarlós István, Budapest főpolgármestere a főváros napja alkalmából díszpolgári címeket és elismeréseket adott át november 16-án. Az ünnepélyes díjátadón öt csepeli illetőségű személy munkásságát ismerték el Németh Szilárd, Csepel polgármestere felterjesztése nyomán.
Fatér Károly olimpiai bajnok labdarúgó, kimagasló sportteljesítményéért Pro Urbe Budapest díjat vehetett át, Dombainé Arany Verát a csepeli Humán Szolgáltatások Igazgatóságának munkatársát a csepeliekért végzett kiemelkedő és példaértékű szakmai munkájáért a Budapestiek Esélyegyenlőségéért létrehozott Zalabai Gábor díjjal jutalmazták. A Főváros Közbiztonságáért járó Dr. Barna Sándor Emlékérmet pedig Sághi Jenő, a Csepeli Közterület- felügyeleti Csoport vezetője kapta, a csepeli közbiztonság javításáért. A Masat-1, első magyar műhold alkotóit is jutalmazta Budapest elöljárósága, a Budapesti Műszaki Egyetem alkotógárdája, – köztük a csepeli Bükkfejes András, és Czifra Dávid- is Pro Urbe díjat vehetett át. (tovább…)








