Blikk.hu
Fotó: Fuszek Gábor
A férfi halálának hírét a családja tudatta a közösségi oldalakon.
„Ég veled, Ricsi!” – írta Lakatos Levente, M. Richárd unokatestvére az Instagramon. (tovább…)
Blikk.hu
Fotó: Fuszek Gábor
A férfi halálának hírét a családja tudatta a közösségi oldalakon.
„Ég veled, Ricsi!” – írta Lakatos Levente, M. Richárd unokatestvére az Instagramon. (tovább…)
Csepel.info
Nem aprózta el, 13 autót tört fel, rongált meg az a fiatalember, akinek nem hozott szerencsét a 13-as szám: sikerült elkapniuk a csepeli rendőröknek.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XXI. Kerületi Rendőrkapitánysága lopás vétség, illetve lopás bűntett miatt indított eljárást egy 17 éves fiatallal szemben, aki a rendelkezésre álló adatok szerint 2022. április 22. és 26. között tizenhárom régebbi típusú gépkocsit tört fel Csepelen. Több autót a gyújtáskapcsoló vezetékeinek rövidre zárásával próbált beindítani, azonban csak egynél járt sikerrel; azt a járművet el is vitte. Szinte mindegyik autónak az ablakát törte be, és CD-s rádiót, fedélzeti kamerát, de volt, hogy egy takarót vitt magával. (tovább…)
Biztonsagpiac.hu
Mintegy két és félmillió forint be nem fizetett bírság miatt tizennyolc körözés volt érvényben az ellen a férfi ellen, akit Csepelen fogtak el – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
Közleményükben azt írták: a csepeli körzeti megbízottak adatgyűjtés miatt mentek egy Duna-parti telekre múlt kedden, ahol egy mobil lakókonténerből kilépő férfi a közeledő rendőröket meglátva sarkon fordult, visszament, és többszöri kopogtatásra sem volt hajlandó kijönni. (tovább…)
Origo
Most zárták le a nyomozást annak a férfinak az ügyében, aki részegen balesetet okozott Csepelen, majd elszaladt a helyszínről, aztán megpróbált az apjára fogni mindent.
Magyar Nemzet
Kéz a kézben. Patek Gábor kampányfõnök (jobbról a harmadik) magasba emeli Gajda Péter, Kispest újraválasztott polgármesterének kezét Burány Sándor, az MSZP országgyűlési képviselője (jobbra) mellett, a párt XIX. kerületi irodájában, a 2010-es önkormányzati választások napján. (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Anonymous legújabb leleplező sorozatából eddig kiderült, hogy az a Patek Gábor szervezte Karácsony Gergely nyári előválasztási kampányát, aki a baloldali vezetésű III. kerület napokban kirobbant kenőpénzbotrányának egyik főszereplője. Ma reggel olyan vágatlan hangfelvételt került nyilvánosságra, ahol Patek Gábor arról tart előadást, hogy Pestszentlőrincen a DK-s polgármesterrel, az alpolgármesterrel együtt miként csapolják meg a XVIII. kerületi ingatlanfejlesztési projekteket. Ebben a „jutalékos rendszerben” lakásokkal fizetnek.
Anonymous több mint egy hete önkormányzati korrupciós ügyek feltárását ígérve jelentette be, hogy Patek Gáborról, Fischer Lászlóról és Deák Róbertről, illetve a III., a XVIII. és a XIX. kerületben végzett tevékenységükről fog beszélni. Az álarcos alak Óbuda után ma a DK-s vezetésű XVIII. kerülethez érkezett, ahol ismét Patek Gábor a főszereplő.
Csepel.info
Hétfőn kezdődött az a rendőrségi akció, melynek során a notórius és alkalmi gyorshajtókat tanítják móresre a rend őrei. Csepelen is sokan belefuthattak már az ellenőrzésbe például a Weiss Manfréd úton, de más helyeken is mérnek a rendőrök – ráadásul nem mindig rendőrautóból.
Adataink szerint jelenleg is mérnek – és ez délig így marad – a csepeli Weiss Manférd úton, a Szabadkikötőnél. A Teller Ede úton (a gerincúton) a Budafoki útnál délután 13:30-tól 16:30-ig terhelhetjük meg a számlánkat egy kiadós büntetéssel gyorshajtás esetén. A rendőrség által közzétett lista szándékosan hiányos, vagyis nem csak az említett helyeken futhatunk bele egy traffipaxba. Ugyanez a helyzet az ország összes más pontján is, mivel a sebességellenőrzési akció országos.
Pesti Srácok
A Fővárosi Főügyészség vádirata alapján a Veszprémi Járásbíróság marasztaló döntést hozott; büntetővégzéssel az ördög ügyvédje ügy mindkét vádlottjával szemben pénzbüntetést szabott ki – áll a főügyészség közleményében. Ismert, az ügy egyik vádlottja Czeglédy Csaba. Most kilenc rendbeli különleges személyes adattal visszaélés miatt ítélték el a Borkai-felvételek nyilvánosságra hozása ügyében.
Az ügyészség azt írta, hogy (tovább…)
Magyar Nemzet
Újabb fordulatot vett a zuglói MSZP-s korrupciós botrány. A Metropol információi szerint Zugló vesztegetési pénzek elfogadásával gyanúsított baloldali polgármestere valóságos ingatlanbirodalmat hozott létre az elmúlt években. A napilapnak nyilatkozó informátorok szerint Horváth Csaba a közelmúltban személyesen irányította egy újabb több száz milliót érő luxusvilla építését. A tulajdoni lap tanúsága szerint aztán az ingatlan a szülei nevére került. Legalábbis ami a papírformát illeti.
A villa építésében olyan ukrán vendégmunkások is dolgoztak, akiket fővárosi pénzen végzett beruházásokban is alkalmaztak – olvasható a Metropol cikkében.
Magyar Nemzet
Horváth Csabán és Tóth Csabán kívül, Molnár Zsolt is kaphatott vesztegetési pénzeket Fuzik Zsolttól. A Mediaworks– Hírcentrum bejárta a vesztegetés helyszíneit és videóban mutatja be a szocialista vesztegetési botrányt:
Origo
Álom maradt a jakuzzi és a videojáték
Játékkonzolokat és jakuzzikat árult az interneten. Több mint kétmillió forintot csalt ki a hiszékeny emberekből, akik sosem kapták meg az árut.