Origo, Csepel.info
Tragédiába torkollott az újévi buli Zámbó Jimmy csepeli otthonában 2001-ben. Az akkor népszerűségének csúcsán lévő énekes saját pisztolyával lőtte főbe magát. A Király azóta Csepel díszpolgára lett.
Pontosan tizennégy éve, január elsején csepeli házában családjával és barátaival ünnepelte az újévet a népszerű énekes, Zámbó Jimmy, vagy ahogy rajongói szólították, a Király. A tragédia január 2-án hajnalban történt. Az énekes saját fegyverével lőtte főbe magát. Tavaly választották Csepel díszpolgárává.
Az Origo.hu teljes cikkét az alábbi linkre kattintva olvashatják.










