Hírhatár

A Csepeli Munkásotthon Stemmer Ferenc (korábban Réti Pálról elnevezett) Fotóklubjától érkezett a szomorú hír: 2016. május 4-én, szerdán elhunyt Tüske István, a fotóklub közelmúltban visszavonult vezetője, kitűnő fotós.
„1957-ben, első munkahelyem fotókörében ismertem meg a fotózás és a laborálás rejtelmeit. A Munkásotthon fotókörébe 1962-ben léptem be és vagyok tagja a mai napig. Részt vettem kiállításokon és nyári fotós táborokban. 1971-ben fotókör vezetői, 1978-ban video szerkesztői vizsgát tettem. 2003 óta a Réti Pál Fotóklub vezetője vagyok. 2005-ben E-MAFOSZ/B fotóművész diplomát kaptam. Több egyéni kiállításom volt és országos pályázatokon szerepeltem sikeresen. Kedvenc témám a mozgás, a tánc megörökítése.”
Tüske István, a fotóklub tagjainak csak “Tüsi” – nyugodj békében.










