Sikeresen szerepeltek az ősz első Budapest Bajnokságán az Island Rock Csepel táncosai

Csepel.hu

A versenyt, 2017. október 8-án rendezték meg, a Sport 11. Sportközpontban, ahol Budapest akrobatikus rock and roll egyesületeinek legjobbjai mérték össze tánctudásukat.

Meskó Alex és Csipes Nikolett felnőtt C kategóriában arany érmet, a Fame serdülő nagy formáció ezüst érmet vehetett át.

Nagy Balázs és Nagy-Végvári Lilien children párosban, a dobogóról éppen lecsúszva a 4. helyen végzett, Meskó Patrik és Magyar Luca junior párosban az 5. helyet szerezte meg.

A First Ladies children nagyformáció és a Non Stop serdülő kisformáció 6. helyezett lett.
A Prime serdülő kisformáció a 8., Beszer Zoltán és Kecskés Melinda serdülő párosban, a 17. helyen fejezte be a versenyt.