Bravúros csepeli győzelem az éllovas ellen

Csepel.hu

Régen várt szép sikert ért el a Csepel DSE női kézilabda-csapata, miután egy végsőkig kiélezett meccsen 28:26 arányban legyőzte a bajnokságot veretlenül vezető Szigetszentmiklós együttesét az ÁMK tornacsarnokában szombaton.

Az utolsó percig kétséges volt, melyik együttes kerekedik felül, mert csak egy gól volt a különbség köztük a lefújás előtt. Az utolsó másodpercben azonban a csepeliek berámoltak még egy gólt, és ezzel eldőlt a meccs. Megállíthatatlanul ontotta a gólokat Vad Anna, de többször betalált Kanyik Boróka, Pethő Virág, Szijártó Helga és Csóka Eszter is. A csapat jelenleg a harmadik helyen áll a bajnokságban, de igyekeznie kell a hátralevő három mérkőzésén, hogy megőrizze a dobogós helyét.

A férfi kézisek a Kiskunmajsát győzték le 41:20 arányban idehaza. Ezzel az eredménnyel a tabella második helyén áll az NBII déli csoportjában, de a bajnoki cím elnyerésére nincs esélye a jókora ponthátrány miatt.

Forrás: Csepel.hu