NB III: szabadrúgások okozták a vesztünket

Csepel FC, Mr.Gabee, Csepel.info

GALÉRIA

Sajnos nem sikerült itthon tartani a pontokat a téli szünetben jelentősen megerősödött Veszprém ellen a vasárnap délután rendezett hazai bajnoki mérkőzésünkön. Bár mezőnyben nekünk voltak nagyobb lehetőségeink, a vendégek két pontrúgásból is mattolták együttesünket.

A találkozó ONLINE tudósítása alant olvasható:

Az összeállítások: Veszprém: Hársfalvi- Felber, Dobsa, Bene, Gunther, Márkus, Bognár B., Molnár M., Kókány, Szabó L., Kocsis G.,

Csepel FC: Lőrincz- Fisli, Hesz, Szabó Á., Simon K., Durso G., Haraszkó, Teplán, Korozmán, Tóth Cs., Somodi Á.

• 7. perc Korozmán balról a 16-oson belülről lő, a kapus magabiztosan fogta a lövést
  • 8. perc: gyönyörű összjátékot követően Tóth Csaba lő bődületes kapufát!
  • 11. perc: Fisli Teplán beadására ugrott fel, és fejelt kapura 5 méterről, azonban a vendégek kapusa résen volt.
  • 18. perc: Korozmán 18 méteres szabadrúgása lepattan a sorfalról, majd szögletre tisztáznak a vendégek
  • 22.perc. a kaputól 20 méterre szabadrúgáshoz jutott a Veszprém, Bognár Bence pedig betekerte…0:1
  • 28. perc: Bognár Bence néhány méterrel távolabbról de nagyjából ugyanabból a pozicióból ismét szabadrúgásgólt lő….sikeresen. 0:2
  • Mezőnyben ugyan jobbak vagyunk, de a vendégek két jól eltalált lövéssel kétgólos előnyre tettek szert…
  • 33.perc: Somodi Ádám húzza meg a balszélen, de nagyon kiszorított helyzetből tud csak lőni, a vendégek kapusa magabiztosan hárít
  • 35. percben Korozmán lő ballal fölé
  • 37. perc: Teplán jön le a pályáról, helyét Horváth Ádám vette át
  • 38. perc: Molnár Marcell mintegy 25 méterről tüzel, lövése azonban szerencsére célt téveszt…
  • 42.perc: GÓÓÓÓÓL!!! Bal oldali ívelést követően Somodi az ötös sarkáról visszafejelte a labdát a kapu bal oldalába 1:2
  • Vége az első félidőnek, Csepel-Veszprém 1:2
  • Csere a szünetben: Fisli lejött és Németh Gábor ment be a helyére
  • 48. perc: Németh Gábor máris helyzetben, de csak szöglet lesz belőle…
  • 50.perc: Bognár távoli lövését védi magabiztosan Lőrincz
  • 51. perc Korozmán lő ígéretes helyzetből de sajnos mellé megy….
  • 54. perc Durso Giuliano is próbálkozik egy jól eltalált lövéssel, sajnos itt is az irányzékkal van a baj….
  • Meddő mezőnyjáték a pályán, sajnos Németh Gábor sárga lapot kapott, holott őt buktatták, ez kicsit érthetetlen….
  • 66.perc: Lőrincz véd egy 25 méteres szabadrúgást
  • 68.perc: alaposan elnéz egy lesállást a partjelző, így a veszprémiek csatára kerül nagy helyzetbe, de szerencsére a védelem és Lőrincz kapus végül tisztázni tudnak
  • 69.perc: a veszprémi Kókány kap sárgát
  • 80.perc, egy jobbról bejövő labdát Németh Gábor pazar mozdulattal a levegőben kanalaz kapura, sajnos centikkel, de mellé megy….Hatalmas lehetőség volt!
  • 85.perc: Németh Gábor alá rúgnak csúnyán, de a játékvezető továbbengedi, majd egy újabb játékosunkat rúgják fel, szerencsére azt lefújják..(sőt sárga is jár érte)
  • A vendégek mindent megtesznek a játék lassításáért, sajnos a játékvezető is partner ebben….

VÉGE, a játékvezető néhány perc hosszabbítaást követően lefújja a találkozót. Csepel FC- Veszprém 1:2. Ezzel visszacsúsztunk a tabella 13. helyére, így minden egyes hátralévő találkozónkon élet-halál harcot vívunk minden egyes pontért….

Nem lesz könnyű… Köszönjük a figyelmet, Hajrá Csepel FC!

Egy hozzászólás “NB III: szabadrúgások okozták a vesztünket” bejegyzésre