Kétszer is vezetett a Törökbálint, de végül nem bírt egymással a két csapat.

Törökbálint, 200 néző

Csepel: Roma – Sebők, Borda, Guba, Haraszkó – Barbai, Domokos, Teplán, Keményvári – Tóth, Németh

A mérkőzés első 20 perce Csepel-fölényt hozott.

19. p. Németh harcolt ki egy szabadrúgást a hazai kaputól 20 méterre, amit maga végez el, méghozzá nagyszerűen. Jobb alsó sarokba tartó lövését Mező kapus csak bravúrral tudta védeni.

A 20. perc környékén átvette az irányítást a Törökbálint, a Csepel sok hibával, pontatlanul játszott.

22. p. Barbai mentett rosszul a 16-oson belül, középre lőtt labdáját 16 méterről éppen csak fölé lőtte egy hazai játékos.

27. p. Újabb veszélyes lövés suhant el a csepeli kapu előtt.

31. p. Németh 22 méteres lövését védi ezúttal is magabiztosan a hazai portás.

35. p. Borda szabálytalankodott mintegy 20 méterre a kaputól. A hazai szabadrúgást védeni tudta Roma kapus, de csak kiütni tudta a labdát, éppen egy törökbálinti elé, aki nem hibázott. (1-0)

40. p. Egy mintaszerű csepeli támadás után éppen csak elsuhan a labda a hazai kapu és Tóth András között.

43. p. Németh kap sárgát buktatásért.

45. p. Labdát veszítenek a csepeli védők, a kiugró hazai támadó azonban ziccerben csak a kapufát találja el.

A szünetben átszervezte a támadósort Hollik mester: Lejött Tóth és Keményvári, helyükre Sebestyén és Moldován érkezett, Németh pedig visszalépett a középpályára, szervező szerepkörbe.

4. p. Németh lőtt 25 méterről, középre tartó lövése ismét elhalt a kapus ölében.

10. p. Domokos ügyes háromszögelés után 17 méterről ereszt meg egy bombát, óriási bravúrral véd Mező.

13. p. Roma kapus véd egy távoli lövést.

14. p. Guba fantasztikus mozdulattal egyenlít egy szöglet után! (1-1)

20. p. Csak pár percig örülhettünk, ugyanis 6 perc múlva ismét vezetnek a hazaiak, ezúttal is Roma került szorult helyzetbe, és a hazai támadó egyszerűen átemelte a feje fölött a labdát. (2-1)

26. p. Metzger Tibor áll be Barbai helyére.

30. p. Németh rázza le a védőket a balszélen, az alapvonalról középre ad, ahol egy hazai játékosról a kapuba pattan a labda! (2-2)

33. p. Egy bálinti védőnek kell menteni, miután a kapuson is túljutott a labda.

34. p. Guba éppen csak mellé fejel.

38. p. Metzger szépen indítja Moldovánt, Mező az utolsó pillanatban ment a csepeli csatár elől.

Mindkét csapat győzelemre hajtott, az utolsó félórában szinte csak a támadásokra összpontosított a két gárda a szurkolók legnagyobb örömére. A Csepel a nyolcadik helyen áll a bajnokságban.