csepelfc.hu

Sárisáp, 300 néző. Vezette: Lak Balázs (Viszokai L., Nagy L. I.)

Csepel: Andrejszki – Tusa, Guba, Borda, Haraszkó – Sebők (Barbai 65.), Plausin , Domokos, Teplán (Hasenauer 79. p.), Keményvári – Sebestyén (Tóth A. 85. p. )

Gólszerző: Haraszkó (51. p.)

12. p. Sebestyén vállalkozott lövésre a 16-os vonalától, de a labda a kapu mellett hagyta el a játékteret
18. p. Teplán 10 méteres lövését fogja a Sárisáp portása
23. p. a hazaiak korán cseréltnek, Kiss állt be
26. p. Tusa szöglete után a kapufán csattant a labda
37. p. Sebestyén tört be jobbszélről a 16-oson belülre, de lövése elkerülte a kaput
38. p. Andrejszki rossz ütemben vetődött ki, a kiugró csatár megtolta a labdát, és elesett a kapus kezében, de az esetet jó szögből látó asszisztens nem jelzett szabálytalanságot, a játékvezető pedig nem ítélt 11-est, hiába reklamáltak vehemensen a hazaiak
40. p. Plausin kapott sárgát
41. p. Andrejszki óriási vetődéssel védett egy távoli bombát
42. p. Sebestyén ugrott ki egy hosszú indítással, de a sárisápi kapus jó ütemben mozdult ki a kapujából, és még a 16-os vonala előtt megelőzte a csepeli csatárt
46. p. egy hazai játékos is “besárgult”

Az első félidő kiegyenlített mezőnyjátékkal indult, ritkán forogtak veszélyben a kapuk. A félidő derekán a Csepel ragadta magához a kezdeményezést, majd a Sárisáp csapata is felbátorodott, a hajrára pedig egészen izgalmas és jó iramú játék alakult ki.

50. p. Sebestyén lőtt bal oldalról, 16 m-ről nem sokkal a kapu mellé
51. p. Tusa ívelt be egy szabadrúgást a balszélről, pontos labdáját a nagyszerű ütemben érkező Haraszkó 5 méterről mindenkit megelőzve fejelt a kapuba (0-1)
55. p. cserélt a Sárisáp, Ságodi állt be
61. p. a hazaiak kihasználták harmadik cserelehetőségüket is, Ligeti lépett pályára
64. p. hatalmas kavarodás a csepeli kapu előtt, de végül a kapu fölé pattant a labda
65. p. a hazaiaktól Kiss kapott sárgát reklamálásért, a Csepelben pedig Barbai folytatta Sebők helyett
68. p. ismét Haraszkó került helyzetbe, de ezúttal fölé fejelt
71. p. egy formás támadás végén Sebestyén rúgta kicsivel kapu mellé a labdát
74. p. Barbai 15 méterről lőtt, de lövése a fejvédőben játszó hazai kapusnak nem okoz túl nagy gondot
79. p. Teplánt Hasenauer váltja a Csepelben
80. p. Sebestyén 22 méterről ezúttal pontosan, erősen lőtt, de a kapus bravúrral védett
83. p. az egyik hazai védő vállalkozott lövésre 25 méterről, a labda csak centiméterekkel kerülte el a csepeli kaput
85. p. Sebestyén helyett Tóth András állt be csepeli oldalon
88. p. a sárisápi Bognár kapott sárga lapot
89. p. hazai szabadrúgás ívelődött a csepeli kapu elé, ahonnan Haraszkó fejelte ki a labdát, éppen egy sárisápi védő elé, aki azonnal visszalőtte azt középre. A csepeli védők kétszer is csak egymást találták el, miközben felszabadítani próbáltak, így végül a hazai 8-as elé pattant a labda, aki 5 méterről a hosszú sarkot célozta meg, de a labda elsuhant a kapu előtt, így odalett a hazaiak legnagyobb egyenlítési lehetősége.

A második félidő parázs jelenetekkel, gólhelyzetekkel tarkított kemény csatát hozott. Csapatunk támadójátéka továbbra is sok kívánnivalót hagy maga után, de védekezésben és a középpályán a mérkőzés nagy részében egyértelmű fölényt tudtunk kiharcolni. Szerencsére Haraszkó ismét kisegítette a csatárokat, ahogy azt védőinktől az utóbbi másfél évben már megszokhattuk.
Győzelmével csapatunk három fordulóval az őszi szezon vége előtt 50 %-os teljesítménnyel a 9. helyet foglalja el a tabellán. Két hazai mérkőzés következik a Környe és a III. Kerület ellen, végül a meglepetésre 2. helyen álló újonc Velence otthonába látogatunk.
Csapatunk az elmúlt 6 fordulóban nem talált legyőzőre, 14 pontot szerzett, így joggal bizakodhatunk abban, hogy egy huszáros őszi hajrá után akár dobogóközelben várhatjuk majd a tavaszi folytatást!