Prada a Csepeli Munkásotthonban

Glamour Online

A napokban jelent meg, és rögtön meg is hódította az internetet a Prada Candy parfüm legújabb reklámfilmje.

A siker oka egyrészt a rendkívül hangulatos kulissza, no és a szerethető szereplők, szerethető története. A három kis történetetből álló reklámkampány igazi nagyágyúkat mozgatott meg. A rendezői széket Roman Coppola és Wes Andreson foglalták el, ami már magában is garancia volt egy igazán szerethető reklámra. A Holdfény királyság és az Utazás Darjeelingbe című filmekben már együtt dolgozott a páros. Roman Coppola forgatókönyvíróként dolgozott ezekben az alkotásokban, a korábban a Tenenbaum, a háziátok című vígjátékot is jegyző Wes Anderson pedig rendezőként bizonyított.

Most a Prada új illatának népszerűsítésére állt össze az alkotópáros, akik két fiatal francia színész (Peter Gadiot és Rodolphe Pauly) és az imádnivaló Léa Seydoux szerelmi háromszögét rendezték meg. Azonnal felismerhető, hogy a kisfilmek a francia újhullám klasszikusára, a Jules és Jim című örökzöldre utalnak. Az egyik legszexibb francia színésznő, Léa Seydoux egyszerre idézi meg a klasszikus főszereplőjét, Jeanne Moreau-t, és a francia újhullám másik körülrajongott sztárját Anna Karinát is.

Számunkra persze azért is kedves a Prada Candy L`eau parfüm reklámja, mert Budapesten forgatták. Élesszeműek felismerhetik fővárosunk néhány emblematikus helyszínét, például a Párizsi Udvart, vagy a mozit, ami valójában a Csepeli Munkásotthon színháztermét. A filmet gyártó Roman Coppola cége egy magyar partnert vont be a munkába, így a stáb is magyarokból állt. Ilyen nagy produkciónál különlegesség, hogy nem volt külföldi art directora a reklámnak, ezt a feladatot Csáki Tünde látta el, de volt magyar producer, és például a GLAMOUR-nak is sokat dolgozó Nagy Viktor fodrász mellett, Gera Panni sminkesként működtek közre a produkcióban.

Igazán büszkék lehetünk mi is a Prada Candy sikeres reklámjára. Budapest párizsabb Párizsnál is!

Forrás: Glamour Online

Egy hozzászólás “Prada a Csepeli Munkásotthonban” bejegyzésre

  1. “Élesszeműek felismerhetik fővárosunk néhány emblematikus helyszínét, például a Párizsi Udvart, vagy a mozit, ami valójában a Csepeli Munkásotthon színháztermét.”

    Valamint azt is, hogy kétszer egymás után képtelen helyesen írni valaki a szereplő nevét!
    A helyesírási hibákat már megszoktuk! ))) 😛 (((

Itt lehet hozzászólni !