Csepeli programok
csepeliprogramok
This entry was posted on 2010. június 22. kedd at 21:15 and is filed under Csepel, Kultúra. Valamennyi hozzászólás követhető az RSS 2.0 hírcsatornán keresztül.
Hozzá lehet szólni, vagy küldhető visszajelzés a saját oldalról.
Jó a Maci, de a Mr. Bean-é jobban tetszik.
Ez a maci? 😉
http://tiara.imect.com/sites/tiara/media/bloggerek/pepin_sogor/princz/princz_lead.jpg
Már kezdtem elfeledni a princes-t! Jó rácseszett az is a 3 milliós birságával! Hogy heverhette ki? Nem tudom.
Ja, mégvalami! Sokan azt mondják, nincs humorod. Dehogynem!
A komcsiknak meg kéne nézni,és jól megfontolni egy mondatot onnét:
“könyörgöm,akasszuk fel”
Éljen az admin!
Királyerdei már akasztani akar. Egyelőre macskakörmök között. A foga fehérjét az idézőjelek sem takarják el. Csak az admin nem látja vagy nem akarja látni?!
Ja, és még valamit kedves admin!
Mivel látom, hogy időnként a fejedhez kapsz, és azért mégis csak a tettek mezejére lépsz, hát ne feledd a magyar idézőjel nélküli akasztási sorrendet: a zsidókkal kezdik, a kommunistákkal folytatják, aztán jönnek a baloldaliak, de ott sem állnak meg a macskakörmöt igen gyorsan eltávolító akasztgatók. A sorban a macskakörmözők a ti helyeteket is kijelölik, miután az előttetek lévők elfogytak.
Nyugi!
Butaságokat ki lehet találni, lehet plagizálni, de az igazi adat az, hogy a kommunizmusnak 100 millió áldozata van!
Akasztás dolgában pedig kérdezzék meg Gyurcsány(i)t. Ő tud válaszolni (Kövér elleni hazugság).
Ceterum censeo… A kommunista, ha kinyitja száját, hazudik, ha kinyújtja kezét, lop.
Nyugi!
Emlékezzetek Mansfeld Péterre nyomorultak. !
Amúgy Nyugi,ne itt hirdesd,hogy mekkora bunkó vagy:
“Melyik filmben hangzik el a következő mondat: “gyerekek könyörgöm akasszuk fel”?
Valahol Európában
A film a második világháború közben játszódik. Szereplői az árván, otthontalanul kóborló gyerekek, akik bandákba verődve járják az országot, és úgy tartják el magukat, ahogy tudják: élelmet lopnak. Hamarosan körözést adnak ki ellenük. Szerencséjükre találnak egy elhagyatottnak látszó várat egy kopár hegyen. A vár azonban nem lakatlan, Simon Péter egykori karmester lakja, aki a világtól megcsömörödve, magányosan él itt. A gyermekek először idegenkednek a felnőttől, ám hamarosan megbarátkoznak vele, sőt megszeretik őt. Simon ugyanis nem hazudik nekik, és nem csapja be őket, mint a többi felnőtt. Sőt, öntudatra ébreszti őket. Megtanítja nekik, hogy a szabadság a legfontosabb érték, melyhez minden embernek (így nekik) is joguk van. Együtt hozzák rendbe a rozoga várat, közben a francia himnuszt fütyülik. A gyermekek azonban lebuknak, és elfogatásukra több felnőtt is megindul. A szabadságukat nem kívánják feladni, harcolnak érte, és el is űzik a felnőtteket, ám harc közben az egyik kisgyerek, Kuksi halálos sérülést szerez. Kénytelenek bevinni őt a faluba, holott tudják; így elfogják majd őket. Kuksi ugyan meghal, ám Simon a városból olyan rendelkezést hoz, amely a gyermekeket felmenti a kényszű rablásokból fakadó bűntetések alól, sőt, a várat is az ő tulajdonukba helyezi.”