Klasszik rádió: Az Egressy újabb felkérést kapott

Egressybeni.hu, Mr.Gabee, Csepel.info

Az Egressy Béni Református Művészeti Középiskola a  Jazzy Rádió és a Dankó Rádiós szerepléseit követően újabb felkérést kapott. 2018. december 13-án reggel a Klasszik Rádió Reggeli Nyitány című műsorában fog szerepelni élőben.

Az alábbiakban az Egressybeni.hu oldal bejegyzését olvashatják:

Ahogy a Jazzy Rádióban, úgy ebben a műsorban intézményünkről, tanulóinkról és nem utolsó sorban képzéseinkről lesz szó. Ezen felül a legkiválóbb tanulóink előadásai fognak felcsendülni, melyet intézményünk stúdiójában rögzítettünk korábban.

Szegő Tibor műsorvezető vendégei: Suki András művészeti igazgatóhelyettes és Balogh Gábor József külsős kapcsolatokért felelős manager, tanáraink közül az adásban halható lesz Varga István klarinétművész, Bakó Levente trombitaművész, és nem utolsó sorban Ökrös Attila hegedűművész.

Az élő beszélgetés 8:40-kor kezdődik a 92.1-es hullámhosszon. Várjuk Önöket szeretettel a rádiókészülékek elé.

Itt lehet hozzászólni !