Futsal: revánsot vett rajtunk a 5 STARS

Csepel FUTSAL, Mr.Gabee, Csepel.info

foci

Visszavágott a 5STARS SE együttese a Pizza King Csep- Gól FC-nek a rájátszsás első körében elszenvedett vereségért. A csepeli csapat 7:2-re maradt alul, de megtartotta 5. helyét a tabellán. Szabó Zoltán legénysége a Székely Csaba– Révész György, Rácz Botond , Szabó Norbert, Nagy Tibor összeállításban futott ki a Soroksári Sportcsarnok pályájára és az ötödik, majd a 8-ik percben azt a szomorú tényt kellett konstatálniuk, hogy Vágó illetve Horváth lövése is a csepeli kapuban landol… 0:2.

Ezt a félidő végére nem sikerült egalizálni, sőt, egészen a 22- ik percig kellett várni hazai találatra, ekkor Nagy Tibor volt eredményes és kozmetikázott valamit az eredményen 1:2. Ez sajnos nem hatott jótékonyan a csapatunkra, annál inkább a vendégekére, akik közül Tóth Zsombor egymás után kétszer is eredményes tudott lenni, előbb a 27-ik, majd a 31-ik percben, így a vendégek elhúztak 1:4-re. Nagy Tibor visszahozta ugyan góljával a meccsbe csapatát (2:4), de sajnos onnantól fogva már csak a 5Stars járt sikerrel a helyzetek értékesítését követően, Tóth Zsombor, Vágó, majd Garamszegi is betalált az időközben Varga Csabát, Szabó Zoltánt, Németh Gábort , András Istvánt és Viza Krisztiánt is bevető csapatunknak, így alakult ki a 2:7-es végeredmény. A vendégek így egy pontra feljöttek ránk a tabellán és két hét múlva, április 24-én a BME FC otthonában kellene növelnünk előnyünket közvetlen riválisunkkal szemben.