A Csepeli DAC atlétái újra bizonyították tehetségüket, a hétvégi versenyen

Csepel.hu

dac

Március 19.-én vasárnap rendezték a veresegyházi Medveotthon szomszédságában a Sport XXI, Közép-Magyarország Régió mezei futóversenyét.

Az ideális területen megrendezett versenyen, szép napsütéses, de szeles időben 309 fiatal mérte össze tudását az U11 és U13-as korcsoportokban. A versenyen egyéni és csapat értékesés volt, a csapatoknál egyesületekként 4 fiú és 4 lány eredményeit összegezték helyezési számaik alapján, s így hirdettek eredményt.

A téli felkészülés eredményességét, a diákok és az edzőik, (Füredi Zsuzsa, Fehér Gábor, Babinyecz-Tusai Brigitta valamint segítőiknek) munkáját igazolta, hogy versenyzőink győzelmeket és értékes helyezéseket szereztek.

Az U11-es korosztály egyéni versenyében a fiúknál 2. helyezést ért el Rajcsányi Boldizsár, míg a 3. helyezett Botos György lett. Ugyanebben a korosztályban a lányok versenyében Nagy Niki. végzett a 3. helyen

A csapatértékelésben a Csepeli DAC „A” csapat (Rajcsányi Boldizsár, Botos György, Halba Zsombor, Steiner Tamás, Nagy Niki, Mohácsi Blanka, Mohácsi Réka, Vadász Virág) 1. helyezett, a „B” csapat (Gasztonyi Csaba, Kothencz Martin, Racsek Tibor, Fridrich Máté, Firich Jázmin, Vágó Zsófia, Péntek Laura, Soós Laura) 4. helyezett, míg a „C” csapatunk (Racsek László, Szomorjai Bálint, Hevesi Balázs, Vizsnyicki Péter, Szurap Imola, Filkor Boglárka, Filkor Rebeka, Szurap Zsófia) , a 12. lett 13 csapat értékelése után.

Az U13-as korosztály egyéni versenyében a fiúknál 3. lett Holba Zalán, míg a lányok versenyét hatalmas fölénnyel Babinyec Anna nyerte meg.

Csapatértékelésben az „A” csapat (Holba Zalán, Veres Nagy Soma, Csekity Martin, Nagy Zétény, Babinyec Anna, Galsi Laura, Molnár Viola, Fridrich Viktória) 2. helyezést ért el, míg a „B” csapat (Hüll Roland, Kothencz Márkó, Tari Zoltán, Tóth A. Kevin, Mikus Gitta, Kiss Dorka, Péntek Evelin, Mohácsi Ágnes) 11. helyezett lett a 15 értékelt csapatok sorában.