Csepel FC – Balatonlelle SE 3-0 (1-0)

Csepelfc.hu

Végre a csatárok szerezték a gólokat

Béke tér, 200 néző, Vezette: Szűcs (Horváth, Becséri)

Csepel: Andrejszki – Sebők, Borda, Guba, Haraszkó (Tusa a szünetben) – Keményvári, Domokos, Teplán (Plausin 72. p.), Bajzát – Tóth (Sebestyén 54. p.), Németh

Gólszerzők: Németh (2), Tóth

A Csepel az első perctől kezdve mezőnyfölényben játszott az ismét krízisben lévő, edző nélkül kiálló lelleiekkel szemben (Szabó Imre mestertől a héten megváltak a balatoni vezetők).

6. p. Domokos lőtt mellé kecsegtető helyzetben 17 méterről
20. p. Tóth robogott el a baloldalon, de lapos beadását egy védő ki tudta vágni az ötösről
22. p. Teplán éles baloldali lövését védte szépen a vendégkapus
23. p. Keményvári lő nagy helyzetben mellé
30. p. Némethre nem lépnek ki a védők, néhány lépés után a helyzetet felismerve 18 méterről kapura lő, gól! (1-0)

Az első félidőben a Lellének helyzete sem akadt, a gól után a mieink is kissé visszafogottabban futballoztak, így több gól nem esett. A szünetben a lábát fájlaló Harszkó helyére Tusa állt be.

50. p. Keményvári sokkal gyorsabb a védőnél, elrobog a balszélen, majd középre ad, de Teplán fejese messzire elkerüli a kaput
53. p. Domokos passzol a már cserére váró Tóthhoz, aki utolsó labdaérintésként nemes egyszerűséggel kapura csavar, a labda pedig tökéletes ívben a hosszú felső sarokba vágódik! (2-0)
54. p. a gólszerző Tóthot Sebestyén váltja a csatársorban
59. p. egy csatárunkat buktató lellei játékos “besárgul”, a szabadrúgásból középre csavart labdát Sebestyén fejeli kapura, de a portás védeni tud
62. p. újabb lellei sárga lap, ezúttal felesleges durvaságért
64. p. nagy vendéghelyzet alakul ki védőink bizonytalanságai után, de az éles szögből rálőtt labda végül elsuhan a kapufa mellett
66. p. Sebestyén csúsztatta éppen csak kapu mellé a labdát egy beadás után
69. p. Andrejszki véd bravúrosan, lábbal egy távoli lövést
70. p. a Balatonlelle is cserél
72. p. Plausin áll be Teplán helyére
75. p. Sebestyén tör kapura egy kontratámadás során, lövését védi a kapus, a kipattanót pedig Bajzát rúgja tiszta helyzetből mellé
77. p. újabb nagy lellei helyzet, Andrejszki ujjheggyel tolja ki a labdát
79. p. Németh labdáját Domokos elől éppen csak fel tudja szedni a kapus
84. p. Sebestyén fut el a balszélen, Teplánhoz passzol, ő azonnal a középen nagyszerűen érkező Németh elé tálal, aki a kapus fölött átemelve megszerzi a Csepel harmadik gólját (3-0)

Végre ismét hazai győzelemnek örülhettünk, ráadásul úgy, hogy találatainkat a sokat kritizált, rendre gólképtelennek bizonyuló csatárok szerezték!
Jövő vasárnap az idén halványan szereplő Törökbálint otthonába látogatunk.