Döntetlen Szolnokon

Csepelfc.hu

A mérkőzés első húsz percében szinte felbillent a pálya, nyomasztó volt a Csepel fölénye, ám egy pontrúgásból mégis a Szolnok szerzett vezetést, de még a szünet előtt egyenlíteni tudott a vendégcsapat.

A második játékrészben kiegyenlítődött a játék, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben, így maradt a döntetlen. Gólunkat Sarnyai lőtte, Vejmolát kiállították, a kapuban Versitz állt. Egy pont. Maradtunk a 9. helyen.

Szolnoki MÁV II—Csepel 1-1 (1-1)

Szolnok, 100 néző, vezette: Orosz Kornél (Széll, Vereska)
Szolnok: Szabó M. — Rácz (Rézműves B., 79), Szakács, Bálint, Kalóz (Györfi, 64.) — Kiss B., Urbán-Szabó — Németh, Szecsei P., Benedek N. (Markót, 38.) — Kalmár. Edző: Horváth Csaba.
Csepel: Versitz — Németh J., Haraszkó, Sarnyai, Horváth N. — Süveges (Fodor A., 72.), Krupár — Teplán, Németh G. (Tőke K., 89.), Vejmola — Bozsik (Plausin, 79.). Edző: Gabala Krisztián.

32. perc: Szecsei jobb oldalról beívelt szabadrúgását Benedek 10 méterről a hosszú sarokba lőtte, 1-0.
42. perc: Sarnyai 30 méteres szabadrúgása Szabó Milán beleért, ám a játékszer így is a gólvonalon túlra került, 1-1.
82. perc: Vejmola reklamálásért megkapta második sárgalapját, így Orosz Kornél játékvezető kiállította.

Horváth Csaba: — Az első félidőben a játék minden elemében fölénk kerekedett a vendégcsapat, a folytatásban kiegyenlítődött a mérkőzés, így reális eredmény született.

Gabala Krisztián: — A mérkőzést gólra játsszák, a kihasználatlan helyzetek semmit sem érnek.