Csepel – Sárisáp 4-0 (3-0)

Csepelfc.hu

A főpróba jól sikerült annak ellenére, hogy még mindig akadnak sérültek a keretben. Vejmola és Haraszkó hamarosan, az Olaszországból kéztöréssel viszatérő Kemény két hét, Juhász pedig csak 3-4 hét múlva lesz bevethető.

Kezdőcsapatunk a következő volt: Bongó – Németh J., Sarnyai, Filó, Pintér – Teplán, Miskovicz, Balogh, Barbai – Mojzer, Horváth.

Az első félidőben szép játékkal, Barbai két szemfüles találatával (20. és 26. perc) és Teplán gyönyörű távoli lövésével (30. perc) magabiztosan vezettünk. A szünetben Mojzer helyére az első csepeli mérkőzését játszó Potemkin állt be, Filót pedig Gráf váltotta. Sarnyai fejesével már a második játékrész 4. percében 4-0-ra alakult az eredmény, de ezután már nem tudtunk több gólt szerezni. A 65. percben Bajzát érkezett Németh helyett. Látszott, hogy még nincs kész a csapat, de a mutatott játék biztató volt.

Jöhet az első forduló, egy hét múlva irány Jászberény!