Megható virtuális ballagás a Weiss Manfréd iskola tanáraitól

Csepel.info

Minden ember életének megható és örökre emlékezetes pillanata a középiskolai ballagás. Ez maradt el most a végzősöknek, érettségizőknek, és ezt nem lehet semmivel sem pótolni.

Ám az az üzenet, amellyel a BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanárai, vezetői búcsúztak el diákjaitól, mégis emlékezetes és megindító. Jól mutatja, mennyire fontosak a tanároknak is a diákjaik, mennyire hivatás tanárnak lenni. Az alábbiakban az iskola üzenetét olvashatják.

A 2020-as tanév végére minden megszokott iskolai rend megváltozott. Iskolánkban hetek óta csend honol, és az érettségire készülő diákok még nem tudtak elballagni, elköszönni tanáraiktól, a “hely szellemétől”, ahol életük – reményeink szerint – meghatározó három, négy évét töltötték. Ezért végigsétáltunk az üres iskolában, hogy kedves tanulóink felidézhessék szép emlékeiket.

A második összeállításban igazgató asszony gondolatait szeretnénk tolmácsolni a végzős tanulók és szüleik számára.

Végezetül pedig, iskolánk tanárai egy dallal szeretnének kedveskedni, és sok sikert kívánni az elkövetkező vizsgákhoz!

Csepel.info

Itt lehet hozzászólni !