Edzőváltás a Csepel FC háza táján

CsepelFc Mr.Gabee, Csepel.info

A Csepel FC felnőtt csapata megkezdte nyári felkészülését a következő szezonra. A folytatásban azonban már nem Gabala Krisztián, hanem Tamási Zoltán felügyeletével. A 45 esztendős, korábban az Újpest színeiben 231 NBI-es mérkőzést játszó és velük bajnokságot valamint Magyar Kupát nyerő sportember edzőként a Felcsút, a Nagytétény, a Salgótarján, a Kaposvári Rákóczi, majd a szomszédos Szigetszentmiklósi TK együtteseit irányította.

Az újdonsült tréner ma megtartotta első edzését is Csepelen. Klubunk játékoskeretének alakulásáról is természetesen beszámolunk majd a későbbiekben. Gabala Krisztián nem távozik azonban klubunktól, az utánpótlásban kap szerepet, ahol már korábban is eredményesen dolgozott.

Egy hozzászólás “Edzőváltás a Csepel FC háza táján” bejegyzésre

  1. strong szerint:

    Sok sikert Zolinak!

    Gabala és az egész szakmai stáb lemondott A-tól Z-ig. Elgondolkodtató!

Itt lehet hozzászólni !