Futsal: nem sikerült a bravúr a TFSE ellen

Futsal Sajtó, Mr.Gabee, Csepel.info

foci

A korábbi fordulókhoz képest kissé foghíjasabb létszámú Pizza King Csep- Gól FC csak megnehezíteni tudta a TFSE dolgát az NB II felső-házi rájátszásának 5. fordulójában. A Varga Csaba – Szabó Norbert, Viza Krisztián, Nagy Tibor, Révész György összeállításban pályára lépő csepeli együttes az első félidő 7. percéig tudta megakadályozni, hogy a vendéglátó gólt szerezzen, akkor azonban Ilovai Balázsnak sikerült bevennie Varga kapuját (1:0).

A következő hazai találat a 10. percben esett, s azt Csernay szerezte, amivel kettőre növelte a TFSE előnyét. A félidőben ugyan nekünk is meg voltak a lehetőségeink a gólszerzésre, sajnos azok azonban rendre kimaradtak, így kétgólos hazai előnnyel zárult a találkozó első fele. A második játékrészben aztán végre felcsillant a remény: Nagy Tibor 24. percben leadott lövése talált utat a pályaválasztó kapujába (1:2), így minden esély megvolt az egyenlítésre, ami azonban sajnos elmaradt… Helyette a 27. percben jött Csernay, aki ismét kétgólosra növelte a két csapat közti eredménykülönbséget (3:1). A Pizza King Csep- Gól FC szerencsére ekkor sem adta fel, és az időközben kispadról beszálló Székely Csaba, Szabó Zoltán és András István trióból utóbbinak sikerült újból betalálnia a TFSE kapujába, így 3:2-re módosult az eredmény. Sajnos ezzel csapatunk be is fejezte a góllövést a meccsen, a hazaiak viszont még az utolsó pillanatokban Balazsin révén újból eredményesek tudtak lenni, így alakult ki a 4:2-es végeredmény. Együttesünk így 5 pontjával maradt a tabella 5. helyén és legközelebb április 10-én a 5STARS csapata ellen bizonyíthat a Soroksári Sportcsarnokban, a szokásos, 20:40-kor kezdődő találkozón.