Futsal: magabiztos csepeli siker felfokozott hangulatban

Csepel Futsal, Mr.Gabee, Csepel.info

A Pizza King Csep- Gól FC felnőtt futsal csapata újabb bajnoki mérkőzésen van túl és szerencsére sikerült megtörnie idei nyeretlen sorozatát. Szabó Zoltán tanítványai egy rendkívül parázs, kiállításokkal tarkított összecsapáson 2:2-es félidőt követően végül 8:3 arányban diadalmaskodtak a győrújbaráti Baráti Futsal Club csapata ellen idegenben.

Az alábbiakban a Pizza King Csepel Futsal sajtóközleményét olvashatják:

A Pizza King Csep- Gól FC futsal csapata végre megtörte idei nyeretlen sorozatát és egy végletekig kiélezett, paprikás hangulatú találkozón begyűjtötte újabb három pontját a Győrújbaráti Sportcsarnokban. A Baráti Futsal Club elleni 8:3 arányú győzelemmel együttesünk megerősítette pozícióját a tabellán. A csepeli együttes az Orbán Levente–Rácz Botond, Bata Zoltán, Gémes László, Székely Csaba összeállításban lépett pályára hétfő eset, de szóhoz jutott még Nagy Tibor, Viza Krisztián, Révész György, Csendes Roland, Varga Csaba és Szabó Norbert is. Az első játékrész meglehetősen szoros küzdelmet hozott, az első találatra a 7. percig kellett várni, ekkor Szoldáth juttatta vezetéshez a hazaiakat. Ezt Rácz Botond a 8. percben egalizálta a részünkről (1:1), majd Orbán Levente a 12. minutumban a vezetést is megszerezte nekünk (1:2). Erre hazai részről a 16. percben Vayer Gábor válaszolt és alakította ki az első játékrész végeredményét (2:2). A második félidőben a hazaiak ott folytatták ahol abbahagyták, ugyanis a 25. percben újból Vayer volt eredményes a részükről, amivel átvette a vezetést a házigazda (3:2), de ez ekkor fordult elő a találkozón utoljára. A jó napot kifogó Rácz Botond egy percen belül kétszer is mattolta a hazai védelmet és a kapust, így a 27. percre 4:3-as Pizza King Csep- Gól vezetést mutatott az eredményjelző. A 28. percben aztán még Gémes László is feliratkozott góllövőink közé 3:5-re módosítva a találkozó állását. Ekkor valami elszakadhatott a hazaiaknál, ugyanis egy támadásnál Vayer nemes egyszerűséggel letalpalta (a fején) a már labdát birtokló csepeli kapust, s ahogy ez ilyenkor lenni szokott lenni szokott kakaskodás alakult ki a két csapat között. Még a pályára berohanó és kapusát segíteni igyekvő, begipszelt kezű Szabó Zoltán edzőt is ellökték, s a játékvezető végül hármas kiállítást eszközölt: a hazaiaktól a rendkívül sportszerűtlen mozdulatot elkövető Vayert, míg tőlünk Szabó Norbertet és Szabó Zoltánt is az öltözőbe küldte a bíró. Szerencsére ez nem hogy törést, sokkal inkább lendületet adott csapatunknak: a 33. percben Csendes Roland, majd 37-ben ismét Rácz Botond volt eredményes, ezzel 7:3-as előnyre tett szert a csepeli alakulat. A kegyelemdöfést az utolsó percben ugyancsak Rácz Botond vitte be, megszerezve saját maga ötödik, csapata nyolcadik találatát. A Pizza King Csep- Gól FC ezzel 24-re növelte pontjai számát, megerősítve a 6. helyét, ami a biztos bennmaradás szempontjából újabb fontos tényező. Közvetlen riválisaink közül a 5 STARS 10:1 arányban kapott ki a TFSE- től, a Tihanyi FC 2:1-re a Szigetszentmiklóstól, míg a Városgazda UP Akadémia 10:2 arányban múlta felül az AC Villám együttesét. A csepeli együttes legközelebb február 13-án hétfőn hazai környezetben a Soroksári Sportcsarnokban 20:40-kor fogadja a PTE- PEAC Digistar Futsal gárdáját.

Pizza King Futsal Sajtó

2 hozzászólás “Futsal: magabiztos csepeli siker felfokozott hangulatban” bejegyzésre