Dág – Csepel 3 – 0

A csapat két frissen igazolt játékosa is “eltűnt” a meccs előtt

Csepelirc.hu, Csepel.info

Szegény embert az ág is húzza – tartja a mondás, mely ránk sajnos ezúttal is igaznak bizonyult, hiszen nem elég, hogy a használhatatlan termünk miatt fel kellett cserélni a pályaválasztói jogot, illetve el kellett halasztani a soron következő két hazai összecsapást – számolt be a Csepelirc.hu

Emellett két igazolás is eltűnt a meccs előtt így egy teljesen felforgatott összeállításban kellett pályára lépjünk három junior játékossal a kezdőcsapatban.

Persze ennek sem kellett volna akkora gondnak lennie, de a játszmák elején rendre olyan előnyt adtunk a hazaiaknak, hogy tulajdonképpen már az első technikai időnél eldőltek a dolgok – mivel onnantól minden erőnket a a hátrány csökkentése emésztette fel.

Az első szett 0-5-el indult, mert képtelenek voltunk elforogni az első állásból, majd 3-8 és később 10-16 állt az eredményjelzőn. A hajárban aztán 14-20-ról feljöttünk 20-22-re, és 22-24-nél a Dágnak kellett időt kérnie de sajnos a végjátékban már nem maradt erő arra, hogy kiegyenlítsünk.

A második szett hasonló forgatókönyvvel indult, egy darabig ugyan még tartottuk a lépést de 7-13-nál már időt kellett kérni, hogy rendezni próbáljuk a sorokat – ez mint utóbb kiderült nem igen sikerült. Nagyon sok volt az egyéni hiba, egy sor rossz fogadás, pontatlan és erőtlen támadások illetve sáncok hiánya nyomta rá a bélyegét a csapat teljesítményére és 11-19-nél már az újabb időkérés sem segített.

A harmadik szettre teljesen összeomlott minden, a csapat tagjai hitüket veszítve kóvályogtak csak a pályán így nem is lehetett más a vége mint nagyon sima vereség. Tulajdonképpen kár szót fecsérelni az ekkor történtekre, de azért aggasztó, hogy kétszer egymás után fordul elő ugyanez a totális összezuhanás…
A jövő hétvégi MAFC elleni mérkőzés el lett halasztva február 10-re, még a Szolnok elleni kupavisszavágót is egy héttel későbbre szeretnénk majd tenni – ugyanis az ígéretek szerint addigra már elindul a fűtés Csepelen.

DÁGI KSE – CSEPELI RC 3 – 0 (25-22, 25-15, 25-9)
Dág 50 néző, vezette: Szél M. és Vári P.
DÁG: Oszuska G., Pollák, Lacker, Oszuska II Z., Jánossy, Szauter. csere: Zirigh (liberó), Horváth G., Bársony, Balázs. Edző: Szauter Ferenc.
CSEPEL: Pajor, Buzás, Kunert, Rigó, Sow, Daróczi. csere: Fogl (liberó), Nagy. Edző: Tamás Zoltán.
jegyzet – játékidő: 20′, 19′ és 15′; összesen: 54′.