Csepel Futsal – 5 STARS SE

CSepel Futsal, Mr.Gabee, Csepel.info

Az ötcsillagosok ellen kell begyűjteni a pontokat A Pizza King Csep- Gól FC együttese ismét hazai környezetben tehet próbát a pontszerzésre, mégpedig a közvetlen előttünk álló 5 STARS SE ellenében.

Október 24-én hétfőn este a Soroksári Sportcsarnokban Szabó Zoltán legénysége egy reménybeli győzelemmel hárommeccses sikertelen sorozat végére tehetne pontot és elindulhatna felfelé a tabellán. Ellenfelünk eddig 2–1–2-es mérleggel rendelkezik, az első fordulóban 11:2-re legyőzték a Nagytétényt, majd idegenben 7:0-ra diadalmaskodtak a Törökbálint otthonában. Ezt követte a hazai, Tihany elleni 2:2-es döntetlen, majd a lőrinci Városgazda UP Akadémia 11:4-re eltángálta őket. Az ezt megelőző fordulóban a BME-vel hozta össze a sorsolás és 0:3-as félidő után végül 0:16-os eredmény született, gyakorlatilag másfél percenként vette be a kapujukat a listavezető, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy csupán egyetlen cserével rendelkezett a 5 STARS. A mieink – bár nem játszottak alárendelt szerepet- kikaptak 5:0- ra a rutinos játékosokból álló Szigetszentmiklóstól az előző fordulóban, ami előzetesen bekalkulálható verségnek számított, de persze jobban örültünk volna egy meglepetésnek… Szerencsére abból a meccsből is volt mit tanulni, s talán annak a találkozónak a tanulságait is tudjuk majd kamatoztatni hétfőn este, és megmutatni a szurkolóinknak, hogy a három vereség ellenére sem kell temetni a csapatot, sőt, talán most jön el igazán a mi időnk! Ezúttal is mindenkit hívunk és várunk október 24-én a Soroksári Sportcsarnokba, ahol 20 órától kapunyitás, 20:40-től pedig jöhet a várva várt bajnoki meccs… Hajrá Csepel